Strona główna E USŁUGI

Usługi kompleksowe i profesjonalne

Nasze portfolio działalności koncentruje się na procesach chemicznego czyszczenia przemysłowego, które stale udoskonalamy i rozwijamy w zakresie wysoce wyspecjalizowanych i profesjonalnych usług. Niezależnie od tego, czy chodzi o wymienniki ciepła, chłodnice powietrza, zbiorniki, systemy rurociągów i instalacji, urządzenia przemysłowe, czy  używane w przemyśle kolumny, zapewniamy kompleksowe usługi — od wstępnych konsultacji, przez sprawną realizację aż po końcową dokumentację i rozliczenie.

Świadczymy specjalistyczne usługi w dziedzinie procesów wymiany ciepła – głównie wymienników ciepła. Specjalizujemy się w kompleksowym serwisie wymienników płytowych. Zdobyte doświadczenie i umiejętności pozwalają na optymalizację realizowanych zadań zarówno pod względem terminowym i ekonomicznym.

Czyszczenie chemiczne wymienników ciepła

Chemiczne czyszczenie wymienników ciepła

Przeglądy okresowe wymienników ciepła

Przeglądy konserwacyjne wymienników ciepła

Diagnostyka wymienników ciepła

Badania i analiza techniczna wymienników ciepła

Serwis wymienników ciepła

Kompleksowy serwis wymiennika płytowego

Modernizacja wymienników ciepła

Rozbudowa i modernizacje wymienników ciepła

Wszechstronność w zakresie oferowanych usług pozwala nam na realizację nawet skomplikowanych i  niekonwencjonalnych zadań wychodzących poza zakres standardowych kategorii.

Wymiana płyt wymienników ciepła

Dostawa i wymiana płyt w wymiennikach płytowych

Wymiana uszczelek wymienników ciepła

Dostawa i wymian uszczelek wymienników płytowych

Naszym największym atutem są samodzielne, mobilne zespoły doświadczonych serwisantów gwarantujące wysoką jakość świadczonych usług wykonywanych przy pomocy specjalistycznych narzędzi na terenie całego kraju, a nawet za granicą.

Czyszczenie chemiczne instalacji przemysłowych

Chemiczne czyszczenie instalacji przemysłowych

Czyszczenie chemiczne maszyn przemysłowych

Chemiczne czyszczenie maszyn przemysłowych

Wraz ze zdobywanym doświadczeniem staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów, proponując nowe rozwiązania oraz rozszerzając zakres świadczonych usług.

Serwis matryc zaworowych

Serwis wysp zaworowych