Strona główna E CZĘŚCI

Części zamienne do wymienników ciepła

Optymalne wykorzystanie personelu oraz zasobów przy minimalnych przestojach jest kluczowe do osiągnięcia trwałego sukcesu w przemyśle. Dostawa części zamiennych do wymienników ciepła jest zawsze kwestią pilną i kluczową dla bezproblemowej pracy danego procesu. Usterka wymiennika ciepła może spowodować przestój danej linii produkcyjnej lub w najgorszym przypadku całego zakładu.

Poszukujesz części zamiennych do wymienników ciepła? Firma RAD-MAR oferuje szeroką gamę płyt i uszczelek zgodnych z wymogami technicznymi gwarantując najwyższą jakość, niezawodność i bezpieczeństwo.

Oferujemy ekspresowe dostawy części zamiennych na terenie całego kraju. Dzięki temu mają Państwo pewność, że niezbędne części zamienne do wymienników ciepła dotrą do Państwa w terminie, a układ zostanie szybko uruchomiony.

Płyty do wymienników płytowych

Zapewniamy dostawę całych pakietów lub pojedyńczych płyt wymienników płytowch

Uszczelki do wymienników płytowych

Dostarczamy uszczelki wymienników płytowych z rożnych materiałów i o różnych sposobach mocowania

W zależności od wymagań klienta jesteśmy w stanie dostarczyć części zamienne do wymienników ciepła nowe, oryginalne, bezpośrednio pochodzące od producenta wymiennika lub 15-20% tańsze części równoważne, nieoryginalne, o porównywalnej jakości, objęte gwarancją producenta niezależnego, który jednocześnie zaświadcza, że są one tej samej jakości.

Chemia do czyszczenia wymienników

Profesjonalne preparaty do czyszczenia wymienników ciepła oraz układów chłodzenia

Narzędzia do wymienników płytowych

Ręczne i mechaniczne narzędzia do płytowych wymienników ciepła

Zarówno w przypadku osobistego kontaktu jak i za pośrednictwem poczty e-mail zawsze mogą Państwo liczyć na najlepszą oraz najszybszą obsługę w zakresie wymaganych części zamiennych do wymienników płytowych.